Vani-Stěhování Praha
Levné stěhování Praha
Neváhejte nás kontaktovat!
Levné stěhování, nákladní taxi a vyklizení Praha.

Stěhování Praha

Jsme malá společnost rodinného typu, která nabízí spolehlivé, rychlé, kvalitní a levné stěhování v Praze a okolí. Vani Stěhování také nabízí své služby při stěhování v celé České republice, ale i do zahraničí. Efektivní stěhování od společnosti Vani Stěhování Vám pomůže vyřešit jakýkoliv problém, který vznikne při stěhování. Zajišťujeme kompletní servis od balení, přes snesení, odvoz a vynesení jakéhokoli břemene při stěhování bytů, domů, firem, škol či institucí.

Dokážeme sami vyklidit pozůstalost, čím Vás zbavíme starostí s odvozem a likvidací. Naši zaměstnanci jsou vyškoleni, aby efektivně, rychle a bez poškození přestěhovali cokoliv co potřebujete. Také naše společnost Vani Stěhování nabízí montáž i demontáž nábytku. Naším zaměřením je stěhování a přeprava v rámci České republiky a zahraničí. Přestěhujeme Vás kdykoliv a přesně tam, kam si budete přát. Pracujeme nonstop celý týden a to bez příplatků bez ohledu na to, zda je svátek nebo víkend. Stačí zavolat a naše společnost přepraví Váš nábytek či materiál a to prakticky napříč celou Evropou. Vždy se snažíme našim klientům vyjít maximálně vstříc a ušetřit tak jejich drahocený čas a peníze. Přepravíme vám cokoliv, kamkoliv a kdykoliv. Přenechejte veškerou starost s přepravou a stěhováním profesionálům.

CENOVÁ KALKULACE

Postaráme se o Vás s nejvyšší péčí.

Přenechte starosti se stěhováním profesionálům. Všechny vaše věci pečlivě zabalíme a bezpečně převezeme kamkoli budete potřebovat.

Stěhování bytů a domů

Vše s Vámi probereme předem. Domluvíme vhodný termín, stanovíme cenu a naplánujeme podrobný harmonogram.

Bez starostí

Přesouváme vybavení malých garsonek i velkých rodinných domů. Stěhování běží jako na drátkách.

Mezinárodní stěhování

Přestěhujte své věci bezpečně a úplně bez starostí. Zajišťujeme mezinárodní stěhování do zahraničí i zpět do ČR.

Vše zařídíme

Zařídíme kvalitní pojištění, poskytneme certifikované obaly a vyřídíme vše s celním úřadem.

Stěhování firem

Ročně přestěhujeme přes 500 firem. Rychle, bezpečně a bez přerušení provozu. Možnost uskladnění Vašich věcí v zabezpečeném skladu.

Kompletní servis

Rádi se postaráme o kompletní stěhování bytů, domů, kanceláří, skladů a jiných prostor.

Autodoprava

Zajišťujeme bezpečnou přepravu nákladu našimi vozidli do 3,5 tuny po celé ČR i EU. Náklad je po celou dobu přepravy pojištěn a je hlídán stálým stěhovacím týmem.

Rychlost

Využíváme speciálně upravených skříňových dodávek, ale i dodávek s hydraulickým čelem.

0
PŘESTĚHOVANÝCH BŘEMEN
0
PŘESTĚHOVANÝCH FIREM
0
SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
0
MEZINÁRODNÍCH STĚHOVÁNÍ

Naše služby

Víme, jak náročné může stěhování být. Proto vám nabízíme kompletní stěhovací služby. Objednejte si nás na kterýkoli den v týdnu a sdělte nám, co a kam budeme stěhovat.

Cenová kalkulace

Nechte starosti na nás! Stačí nás kontaktovat a my Vám obratem zašleme cenovou kalkulaci. Jsme profesionálové s dlouholetou zkušeností.

CENOVÁ KALKULACE

Zašlete nám nezávaznou poptávku a my Vám obratem uděláme cenovou kalkulaci.