Kvalitní a levné stěhování Praha

Levné stěhování Praha a jeho okolí. Potřebujete co nejlevněji, rychle a bezpečně přestěhovat byt nebo firmu do nových prostor? Potřebujete přestěhovat nábytek nebo piáno? Stěhovací firma Vani stěhování Praha, udělá všechno za Vás!

Naše firma Vám zabezpečí levné a kvalitní stěhování bytů, domů, kanceláří a firem.

Jsme vybavení všemi  pomůckami pro bezpečné přenášení a přepravu. Nevyhýbáme se ani těžkých břemen, pian a klavírů. Před stěhováním domluvíme termín, cenu a vše si naplánujeme tak, abyste se nemuseli Vy o nic starat. Naši zaměstnanci můžou vykonat  také zabalení a přípravu na transport.

Ručíme za bezproblémový průběh příprav, nakládání, převoz, vyložení, rozbalení a rozmístění veškerého vybavení.

V rámci stěhování Praha vám zajistíme:

Montáž a demontáž nábytku

Provádíme demontáž a opětovnou montáž Vašeho nábytku, drobné montáže bytových doplňků. Možnost vyzvednutí a montáže nového nábytku.

Balící služby

Pro naše zákazníky nabízíme kompletní balící služby. Vše důkladně zabalíme do vhodného ochranného obalu pro bezpečnou přepravu.


Skladování

Dočasně i dlouhodobě uskladníme vaše věci v našem vyhřívaném zabezpečeném skladu. O bezpečnost se stará kamerový systém a ostraha.

Vyklízení

Dokážeme sami vyklidit pozůstalost, montujeme a také demontujeme nábytek. Celý byt i sklepní prostory jsou před odchodem uklizeny.

Zapůjčení krabic

Rádi vám zapůjčíme stěhovací krabice různých velikostí a nabídneme kvalitní obalové materiály. Bezpečí vašich věcí je pro nás na prvním místě.

Nonstop

Pracujeme nonstop celý týden a to bez příplatků. Stačí zavolat a přepravíme Vám nábytek či materiál a napříč celou republikou.

Využijte profesionálních služeb naší stěhovací firmy. Jelikož se nacházíme přímo v Praze víme, kde a jak provést ekologickou likvidaci odpadu a jak vás zbavit sterého a nepotřebného nábytku.

Pracujeme levněrychlekvalitně a nonstop.

Kontaktujte nás:

  JMÉNO *
  PŘIJMENÍ *
  EMAIL *
  TELEFONNÍ ČÍSLO *

  ODKUD A KAM CHCETE STĚHOVAT

  VÝTAH *
  KOLIKÁTÉ PATRO *
  DATUM STĚHOVÁNÍ *

  NAPIŠTE VĚCI, KTERÉ CHCETE STĚHOVAT

  Velikost auta (vyplňte, pokud víte, v opačném případě Vám sami navrhneme vhodnou variantu)
  Počet stěhováků (vyplňte, pokud víte, v opačném případě Vám sami navrhneme vhodnou variantu)