Jak se přestěhovat a nezbláznit se

Vani- stěhování Vás přestěhuje bez stresu a starostí

Stěhování bez stresování

Stěhováni bez stresu

Stěhování rozhodně není něco co by lidi dělali proto, že je to baví. Stěhování je únavné, stresující a časově náročné. Proto je velice důležité si během celého procesu stěhování zachovat chladnou hlavu. Nezaškodí také někdy brát věci s nadhledem. Přinášíme Vám velice jednoduchý návod jak se přestěhovat bez stresu.

Dýchejte.

Během stěhování se téměř jistě stane něco, s čím původní plán nepočítal. Krabice se nevešla do stěhovacího auta, nebo začalo pršet!  Cokoliv se stane, zhluboka se nadechněte a napočítejte do 10. Problém to sice nevyřeší, ale pomůže vám to k řešení přijít s chladnější a klidnější hlavou. Není nic horšího, než vzniklou situaci řešit zbrkle a bezhlavě.

dýchaní
oddych

Oddychujte.

Možná se vám bude zdát jako dobrý nápad pokusit se balit a stěhovat bez jakékoliv přestávky v jednom kuse. Ne Není. K pohodě vám pouze prospěje čas i pro sebe. Ať už je to pravidelná procházka nebo dlouhá lázeň, neodpírejte si vše jen kvůli tomu, abyste mohli balit krabice o pár minut déle.

Dodržujte pitný režim.

Tak jako při každé fyzické práci, tak i při stěhování rychle ztrácíte tekutiny. Nezapomeňte na pravidelné občerstvení a klidně si dejte i nějakou tu sklenku vína na večer a odpočiňte si.

pitný režim
spánek

Dopřejte si kvalitní spánek.

Spánek je nesmírně důležitý pro vaši dobrou náladu a zároveň pomůže k vyššímu nasazení. Můžete se ubírat o spánek s tím, že budete mít více času na stěhování, ale jediné co se stane, že budete pomalejší a navíc i náladovější. Sedm  hodin kvalitního spánku je během stěhování povinnost.